Úvod

Servis elektroniky

Antény TV, DVB-T

Satelity , DVB-S

Počítače

Alarmy

Elektronika

LED osvětlení

Automobily, GPS

Kontakt

SERVIS A SLUŽBY ELEKTRONIKY

Obránců míru 1047, 742 21 Kopřivnice
Tel. : 556 812 717, 608 717 304, info@erkl.cz

ERKL

Příjem televizního signálu, televizní antény
Zajistíme vám:

- kvalitní příjem pozemního digitálního televizního signálu (DVB-T)
- příjem českého a zahraničního digitálního vysílání ze satelitu (DVB-S)
- montáž, rekonstrukci a opravy televizních antén včetně STA
- změření úrovní TV signálu v místě příjmu (DVB-T)
- kompletní systém rozvodů TV, DVB-T a SAT

K této službě máme veškeré potřebné technické vybavení včetně kvalitní měřící techniky a více než 25-tiletou praxi. Zároveň sledujeme neustálý vývoj v tomto oboru. Na základě nových poznatků a zkušeností se snažíme o neustálé zlepšování našich služeb vzhledem k Vašim přáním a připomínkám.

měřící přístroj

Máte nějaký problém s televizním signálem ?

Kontaktujte nás !

 

Problematika digitálního TV příjmu (DVB-T):

Digitální pozemní televizní signál (DVB-T), který nahradil stávající analogový, je v našem regionu spuštěn, ale zatímco ve větších městech stačí mnohdy malá anténka na skříni, tak v našich podmínkách předhůří Beskyd, není signál všude dostupný ve své plné kvalitě a kompletní programové nabídce, i když se v současnosti situace hodně zlepšila. Vysílá se tzv. multiplexy, a vykrytí má dnes hlavně multiplex 1 na kterém vysílají programy české televize (ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport), a dále multiplex 2 a 3 (Nova, Nova Cinema, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, TV Barandov, Noe TV a Óčko). Multiplex 4, který mimo jiné obsahuje konečně také HD vysílání, se konečně dostal také mimo území Ostravy. Přesto na mnoha místech nezbývá, než si pořídit buď kvalitní anténu a přídavný zesilovač, nebo rovnou přejít na satelitní příjem. Více na odkazu „Satelity,DVB-S ” na našich stránkách.

Samozřejmě, že příjem digitálního pozemního televizního signálu (DVB-T) - pokud je dostupný, je možný také na stávajících a mnohdy velmi kvalitních původních televizorech CRT( klasická skleněná obrazovka), kterými jste přijímali původní analogový signál. Stačí jen zakoupit potřebný Set-Top Box jehož cena se dnes pohybuje v řádu několika set korun. Tento Set-Top Box digitální programy rozkóduje a většinou pomocí AV kabelu „předá” ke zobrazení do televizního přijímače. Zde musíme podotknout, že pokud máte v rámci domácnosti rozbočený anténní signál k více televizorům, tak musíte tento. Set-Top Box přidat ke každé televizi. Samozřejmě můžete koupit televizor nový (LCD, LED, Plazma), které již DVB-T tuner obsahují, ovšem s těmito televizory je spojeno několik "ale", kde Vám doporučujeme přečtení našeho odkazu „Elektronika”.

domovni rozvod

 
Popis technické problematiky příjmu pozemního digitálního TV signálu (DVB-T):

Proč se vlastně "digitalizace" zavedla? Jednoduše proto, že snížil počet potřebných TV kanálů určených k přenosu, protože analogovou formou se přenášel na jednom TV kanálu jen jeden program, kdežto v rámci digitalizace je možno prostřednictvím jednoho kanálu přenášet až 5 programů současně, a to tak, že jsou zákódovány do jediné datové informace, kterou rozklíčuje právě digitální tuner Set-Top Boxu, nebo novější televize. Při slabších úrovních tohoto signálu, kdy je současně naše okolní prostředí přeplněno různými druhy elektromagnetických vln a rušení, ale stoupá náročnost na kvalitu přijímací anténní soustavy, protože se pak mohou projevit výpadky signálu tzv. "kostičkováním" obrazu. A tím se opět vracíme na začátek tohoto začarovaného kruhu, kdy Vám naše firma ERKL nabízí změření dostupnosti digitálního signálu přímo u Vás, a nabídne Vám řešení k Vaší spokojenosti. Bez kvalitní měřící techniky je toto otázka dlouhých experimentů, mnohdy zbytečně nakoupeného materiálu a ztráty času. A pokud chcete příjem televize řešit již dnes, jsme Vám k dispozici, a navrhneme Vám řešení, které bude levné, a současně bude vyhovovat i do budoucna. Firma ERKL Vám nabízí veškeré služby v oblasti elektroniky.

Proto chcete-li mít maximálně možný kvalitní příjem

kontaktujte nás !

Smyslem naší práce není šokovat zákazníky nesmyslně nízkými cenami, ale poskytovat perfektní služby
udělat práci pro zákazníka rychle, kvalitně a přitom co nejlevněji !

ERKL - Servis, Spotřební, Elektronika, Elektroniky, Oprava, Opravy, Instalace, Montáž, Servis, Televize, Televizorů, CRT, LCD, LED, Plazma, TVP, DVD, Videa, Dálkového ovládače, DO, Žárovka, Žárovky, Osvětlení, Pásky, RGB, E27, E14, GU10, Osvětlovací technika, Napájecí, Spínané, Zdroje, Měniče, Adaptéry, Satelity, Satelitů, Satelitní, Konvertory, Konvertor, Parabola, TV, Anténa, Antény, Digitální příjem, DVB-T, DVB-C, DVB-S, Alarm, Alarmy, Alarmů, Systém, Systémy, Zabezpečovací, Technika, Zabezpečení, Zařízení, Systém, Zabezpečovacího zařízení, Kamery, Videokamery, Kamerový, Kamerové, Systém, Systémy, Bezdrátové, Záznam, GSM modul, Výpočetní technika, Prodej výpočetní techniky, Počítače, Počítačů, PC, Přeinstalace, Monitor, Monitoru, Monitory, Tiskárny, Notebook, Notebooku, Routeru, Switche, Renovace, Tonery, Tonerů, Inkousty, Inkoustu, Náplně, Cartridge, Antivirový program, Antivir, NOD 32, Baterie, Renovace akumulátorů, Akumulátorové články, Baterie, NiCd, NiMh, Lion, Lipool, GPS, Navigace, Úspora elektrické energie, Solární energie.

Albrechtičky, Bartošovice, Bernartice nad Odrou, Bílovec, Bordovice, Bravantice, Brušperk, Frenštát pod Radhoštěm, Fryčovice, Frýdek Místek, Fulnek, Hladké Životice, Hájov, Hodslavice, Horní Sklenov, Hostašovice, Hukvaldy, Jakubčovice nad Odrou, Jeseník nad Odrou, Ostrava, Jistebník, Kateřinice, Kopřivnice, Kozlovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Kunín, Libhošť, Lichnov, Mankovice, Mniší, Mořkov, Mošnov, Nový Jičín, Odry, Petřvald, Příbor, Pustějov, Rožnov pod Radhoštěm, Rybí, Sedlnice, Skotnice, Starý Jičín, Studénka, Suchdol nad Odrou, Šenov u Nového Jičína, Štramberk, Tichá, Trnávka, Trojanovice, Veřovice, Vlčovice, Závišice, Ženklava, Životice, Žilina u Nového Jičína.